Ogłoszenia parafialne – 03.02.2019r.

Ogłoszenia – IV Niedziela zwykła – 03.02.2019r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. W najbliższy czwartek, pierwszy miesiąca, modlić się będziemy szczególnie w intencji powołań kapłańskich.
  3. Dzieciom, młodzieży i wszystkim mogącym korzystać z ferii zimowych życzę miłego odpoczynku.
  4. W dniu wczorajszym zakończyłem kolędę w Rodzinach naszej Parafii. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za fantastyczną atmosferę, której doświadczyłem podczas wizyty duszpasterskiej.- Dziękuję za obecność (wiele osób musiało wziąć zwolnienia z pracy) i uczestnictwo w modlitwie Błogosławieństwa Domu i Rodziny;

– Dziękuję za wspólną modlitwę;

– Dziękuję osobom, które poświęcały swój czas by kilka godzin podwozić mnie do poszczególnych domów;

– Dziękuję za bardzo miłe przyjęcie mnie w domach (często przy kawie lub herbacie);

– Dziękuję za troskę o moje siły fizyczne i częstowanie obiadami;

– Dziękuję za złożone na Kościół i kolędę ofiary;- Podziękowania przekazuję też w imieniu Pana Łukasza, naszego kościelnego. Pan Łukasz dziękuje za miłe przyjęcie i złożone ofiary.

ZA WSZYSTKIE SPOTKANIA SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!!!!!!!

5. Nieustannie zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”. Jest także List Parafialny.