Ogłoszenia parafialne – 24.02.2019r.

Ogłoszenia – VII Niedziela zwykła – 24.02.2019r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele ostatnią niedzielę miesiąca. Msza św. o godz. 10.00 ze szczególnym udziałem dzieci. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są, zgodnie z rozporządzeniem ks. Biskupa, na budowę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku.
  2. W poniedziałek zapraszam dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii św. , do Kościoła na godz. 17.30, na spotkanie z panią, która będzie szyła stroje komunijne.
  3. W środę na godz. 18.00 zapraszam do Kościoła ministrantów na spotkanie formacyjne.
  4. W środę, 27.02, zapraszam na godz. 20.30 na kolejny Apel Jasnogórski, miesięcznicę po peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej Parafii.
  5. W czwartek na godz. 19.00 na spotkanie zapraszam lektorów i kandydatów na lektorów.
  6. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. W piątek o godz. 16.10 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa zakończona litanią do Serca Jezusowego. Zachęcam do spowiedzi i komunii pierwszo – piątkowej. W sobotę o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa prywatna do godz. 10.00, a następnie różaniec prowadzony, w tym miesiącu, przez różę z Jeżewa – część III różańca św. w intencji o jak najlepsze owoce zbliżającego się Postu dla mieszkańców naszej Parafii.
  7. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  8. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „Miłujmy się”. Jest także List Parafialny.