Ogłoszenia parafialne – 31.03.2019r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele już czwartą niedzielę Wielkiego Postu. Przeżyjmy pozostały czas do Wielkanocy pracując nad sobą poprzez post, modlitwę i jałmużnę by przygotować się jak najlepiej do obchodu Misterium Paschalnego.
  2. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne – Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, zaś Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Najbliższemu nabożeństwu Drogi Krzyżowej będą przewodniczyć lektorzy.
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlić się będziemy szczególnie o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. o godz. 17.30. W sobotę o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończona o godz. 9.30, a następnie różaniec prowadzony, w tym miesiącu, przez różę z Radzymina – część IV różańca św. w intencji: o dobre przeżycie Triduum Paschalnego i świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla mieszkańców naszej Parafii.
  4. Za tydzień I niedziela miesiąca zatem po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  5. Dziękuję mieszkańcom Bogusławic, Jeżewa, Michałowa oraz osobom prywatnym i rodzinom za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Dziękuję wszystkim osobom, które te ofiary zbierały. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Są jeszcze baranki wielkanocne w cenie 5zł. Dochód z tej akcji Caritas przeznaczony jest na rzecz potrzebujących. Jest to nasza wielkopostna jałmużna.
  7. Szkoła Podstawowa w Radzyminku ogłasza konkurs na najpiękniejszą PALMĘ. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie parafialnej przy parkingu i na stronie internetowej Parafii.
  8. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, a także kolejny numer Listu Parafialnego.