Ogłoszenia parafialne – 02.06.2019r.

Ogłoszenia – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 02.06.2019r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w naszej Parafii dodatkowo Uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10.00 i Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. na Mszy św. o godz. 12.00. Dzieci zapraszam do czwartku na Msze św. o godz. 18.00 („Biały tydzień”). Jutro po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam po odbiór zdjęć z komunii.
  2. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek modlić się będziemy szczególnie o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek, z racji na ślub o godz. 17.00, Wystawienie Najświętszego Sakramentu nastąpi po Mszy św. o godz. 18.00. Wtedy też odmówimy litanię do Serca Jezusowego.
  3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego. Zapraszam asystę procesyjną i dzieci do sypania kwiatkami na Mszę św. o godz. 10.00 podczas której odbędzie się adoracja i procesja pierwszo – niedzielna przełożona z dzisiejszej niedzieli na drugą miesiąca z racji na uroczystości komunijne.
  4. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  5. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach majowych, tym którzy gromadzili się przy figurkach i je dekorowali. Niech Maryja wyprasza u Swego Syna potrzeba łask.
  6. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznika „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.