Ogłoszenia parafialne – 12.01.2020r.

Ogłoszenia – Uroczystość Chrztu Pańskiego – 12.01.2020r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele Uroczystość Chrztu Pańskiego. Kończymy okres Bożego Narodzenia i rozpoczyna się czas zwykły w roku liturgicznym.
  2. Za tydzień, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 10.00, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii św., odnowienia przyrzeczeń chrztu św. i dla ich rodziców.
  3. W imieniu dziecięcych Kolędników Misyjnych dziękuję za bardzo miłe ich przyjęcie, w dniu wczorajszym, przez mieszkańców Radzymina. Odpowiadając na prośby mieszkańców Radzyminka (przy szkole) i Cholew dzieci udadzą się tam w najbliższą sobotę (18stycznia).
  4. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, miesięcznik „Miłujcie się” oraz List Parafialny.
  5. Wójt Gminy Naruszewo zaprasza wszystkie babcie i dziadków dnia 18 stycznia 2020r. (sobota) o godz. 14.00  na uroczystą akademię z okazji Dnia Babci i Dziadka do świetlicy wiejskiej w Naruszewie. W programie występ zespołu „Wiecznie Młodzi”, słodki poczęstunek oraz niespodzianka. Ze względów organizacyjnych potrzebne jest potwierdzenie przybycia do dnia 16 stycznia do Urzędu Gminy w Naruszewie – osobiste lub telefoniczne. Szczegóły w gablocie przy parkingu.
  6. Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

Poniedziałek          13.01.20r. Bogusławice od godz. 9.00 od Osińskich do Zimowskich (od Woźnik)

Wtorek                      14.01.20r. Bogusławice od godz. 9.00 od Stańczak do Boguckich (od Siedlina do Cempkowa)

Środa                        15.01.20r. Bogusławice od godz. 9.00 od Osińskich do Kobylińskich (od Jeżewa)

Czwartek                  16.01.20r. Jeżewo od godz. 9.00 od Jarosiewicz do Jeznach

Piątek                       17.01.20r. Jeżewo od godz. 9.00 od Kozera do Kacperskich

Sobota                       18.01.20r. Jeżewo od godz. 9.00 od Mikusek do Karpiński

Poniedziałek          20.01.20r. Wichorowo od godz. 9.00 od Bartkowskich do Koper

Pojazdy proszę na 10min przed rozpoczęciem kolędy.