Ogłoszenia parafialne – 09.02.2020r.

Ogłoszenia – V Niedziela zwykła – 09.02.2020r.

1. We wtorek, 11 lutego, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 modlić się będziemy w intencji chorych, cierpiących, samotnych. Serdecznie zapraszam.
  2. Następna niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca, ale z racji na ferie zimowe spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii św., do odnowienia przyrzeczeń chrztu św. i dla ich rodziców odbędzie się w czwartą niedzielę, 23 lutego po Mszy św. o godz. 10.00. Tego też dnia przybędzie do nas pani, która weźmie miary z dzieci, by uszyć dla nich stroje na uroczystość pierwszej komunii.
  3. Nauczycielom, dzieciom i młodzieży, którzy rozpoczęli ferie zimowe życzę miłego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.
  4. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych wstępujących w związek małżeński w tym roku odbędzie się w Parafii św. Michała Archanioła w Płońsku w cztery kolejne niedziele marca, począwszy od niedzieli 08 marca. Początek spotkań po Mszy św. o godz. 16.00.
  5. Zapraszam do wzięcia udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 16-23.11.2020r. Koszt pielgrzymki 3290zł. Szczegółowe informacje z programem możemy uzyskać w zakrystii.
  6. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „Miłujmy się”. Jest także List Parafialny.
  7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności Józef Pastuszka. Wieczny odpoczynek…