Ogłoszenia parafialne – 11.10.2020r.

Ogłoszenia – XXVIII Niedziela zwykła – 11.10.2020r.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć Mariusz Bieżuński kawaler z par. Nowe Miasto i Monika Piekarzewska panna z par. tut. Zapowiedź II.
  2. Dzisiejszej niedzieli przeżywamy XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Ofiary składane do puszek, przy wyjściu z Kościoła, są przeznaczone na stypendia dla biednej, a chcącej studiować młodzieży. Jest to „żywy pomnik” jaki wystawiamy Ojcu Świętemu – św. Janowi Pawłowi II.
  3. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św., a po Mszy o godz. 12.00 dla kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.
  4. We wtorek, 13 października, na godz. 20.00 zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.
  5. W październiku, jak każdego roku, modlimy się szczególnie za misje i misjonarzy. Ofiary składane w następną niedzielę na tacę będą przeznaczone na cele misyjne.
  6. Zapraszam wszystkich do udziału w modlitwie różańcowej każdego dnia o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00. Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć w modlitwie różańcowej w Kościele zachęcam do odmawiania różańca w gronie rodzinnym w domu.
  7. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony naszym bliskim zmarłym. Zachęcam do zgłaszania wypominek – całorocznej modlitwy za zmarłych.
  8. Dziękuję Państwu Barbarze i Janowi Misiakom z Bogusławic, Państwu Barbarze i Jerzemu Kozera z Wroninka oraz anonimowemu darczyńcy za ofiary złożone na prace remontowe podejmowane w Parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Przypominam o obowiązku noszenia maseczek w miejscach publicznych. Proszę by tego nakazu przestrzegać w naszym Kościele.
  10. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz List Parafialny.