Autokarowa pielgrzymka – KU POKRZEPIENIU SERC…

Autokarowa pielgrzymka – KU POKRZEPIENIU SERC…

To hasło naszej pielgrzymki na, którą zapraszamy wszystkich chętnych pragnących przeżyć pokrzepienie serca, w świecie gdzie tak wiele niesprawiedliwości i nienawiści. Wyruszamy w roku 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, by przy Jego grobie złożyć nasze prośby i prosić o wstawiennictwo. Na naszej drodze Jest i będzie zawsze obecna Maryja, najpierw w wizerunku Pani z Pompejów w znanej na cały świat Nowennie Pompejańskiej oraz objawiającej nam w Godzinę Łaski, modlitwę którą odmawiamy w grudniu. Staniemy w miejscu gdzie w sanktuarium w skale objawił się trzykrotnie św. Michał Archanioł składając nasze prośby o ochronę naszego Kościoła. Podczas naszego wędrowania spotkamy też św. Franciszka z całym bogactwem swojego przesłania życia dla Boga w ubóstwie. Staniemy przy grobie św. Mikołaja, by prosić o to abyśmy i my byli takimi dobrymi jak on.  Pojedziemy również do grobu o. Dolindo w Neaopolu w 50 rocznicę jego śmierci, by zanieść do Naszego Mistrza znaną modlitwę: „Jezu, Ty się tym zajmij”. Nie może zabraknąć św. o. Pio, który w San Giovanni Rotondo pouczy nas jak zawierzyć swoje życie Bogu i zaufać Kościołowi do końca swoich dni. Spotkamy też św. Ritę i miejsce cudu eucharystycznego oraz szatę Zmartwychwstania, na której widnieje wizerunek Żywego Boga.

Zapraszamy Cię na wspólne wędrowanie.   

Montichiari – Asyż- Cascia- Rzym- Neapol- Pompeje- Positano- Sorrento- Amalfi- San Giovanni Rotondo -Monte Sant Angelo – Manoppello- Rimini

 

1.DZIEŃ. Zbiórka uczestników i wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Nocleg w Tarvisio.

2.DZIEŃ. Śniadanie. Następnie przejazd do MONTICHIARI, miejsca objawień Matki Boskiej Pierinie Gill  z 8 grudnia, które zapoczątkowały modlitwę w południe- w Godzinie Łaski.   Po południu Sirmione- rejs dookoła miasteczka z widokiem na zamek Scaligero, domu Marii Callas i ruiny posiadłości rzymskiej. Obiadokolacja i nocleg w okolicy  MONTICHIARI.

  1. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie Casci ( Św. Rita) Obiadokolacja i nocleg.
  2. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem m.in. Bazylika Św. Piotra, czas na modlitwę przy grobie Jana Pawła II , Rzym Starożytny . Obiadokolacja i nocleg.
  3. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd do Neapolu. Neapol. Zwiedzanie. Nawiedzenie grobu Ks. Dolindo. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Neapolu.
  4. DZIEŃ. Śniadanie. Pompeje – Matka Boska Pompejańska. Przejazd do Salerno. Msza Św. w katedrze św. Mateusza. Rejs po wybrzeżu Amalfitańskim wpisanym na listę UNESCO. Zobaczymy Amalfi perła wybrzeża z katedra św. Andrzeja oraz miasteczka położone w paśmie Monti Lattatri. Obiadokolacja. Nocleg w okolicy Pompejów.
  5. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd do Matery. Zwiedzanie. Przejazd do Bari. Zwiedzanie. Obiadokolacja. Nocleg w okolicy Bari.
  6. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotondo oraz wizyta w MONTE SANT’ANGELO, sanktuarium wykutym w skale, własnoręcznie poświęconym przez Św. Michała Archanioła, który objawił się w tym miejscu trzykrotnie. Obiadokolacja i nocleg w San Giovanni Rotondo
  7. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd w okolice Rimini. Po drodze zwiedzanie Sanktuarium w Manoppello.- Sanktuarium Cudownego Oblicz Chrystusa , nocleg nad morzem

10.DZIEŃ. Śniadanie. Cały dzień odpoczynku nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

11.DZIEŃ. Śniadanie , wyjazd do Czech. Nocleg i obiadokolacja

12.DZIEŃ. Śniadanie. Wyjazd do Polski  Msza św. w Sanktuarium w PIEKARACH ŚL. . Msza Św. w Polsce. 

 

Program jest ramowy i ciągle się tworzy więc może ulec drobnym zmianom.

 

Cena 2590  zł (przy 43 uczestnikach) obejmuje:

– transport autokarem ( dvd, klimatyzacja ,wc)

-11 noclegów we w hotelach**/***

-11 śniadań  i  10 ( 11)  obiadokolacji

-Ubezpieczenie NNW, KL( nie obejmuje chorób przewlekłych)

-opiekę pilota.

 

 

Na bilety wstępu, przewodników lokalnych, parkingi, nagłośnienie, opłaty drogowe i inne wydatki programowe należy przeznaczyć – 120 Euro płatne pilotowi w autokarze

 

Zapisy prosimy kierować pod adresem:

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Radzyminie

Radzymin 76

09-152 Naruszewo

 

tel 501-767-814

 

Ilość miejsca ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!