CIEKAWA INICJATYWA – Nowenna pompejańska w intencji kapłanów

Nowenna pompejańska w intencji kapłanów

Ok 50-cio osobowa grupa wiernych ( wszystkich płońskich parafii i nie tylko) rozpocznie modlitwę pompejańską za papieża, biskupów i kapłanów. Każda z tych osób zobowiązuje się do odmówienia jednej , przypisanej, konkretnej 10-tki różańca wraz z intencją , przez 54 dni . Osoby chętne, mogą włączyć się w tę grupową modlitwę , odmawiając tajemnicę Ustanowienia Eucharystii z części Światła. Intencja, którą należy odmówić przed dziesiątką różańca brzmi: MODLITWA ZA PAPIEŻA, BISKUPÓW I KAPŁANÓW O ŁASKI POTRZEBNE W CZASIE OBECNYCH ZAGROŻEŃ.
Nowenna rozpoczyna się 01 listopada i będzie trwać do 24 grudnia.
Zapraszamy .
Ks proboszcz Janusz Rumiński pobłogosławił grupie w następujących słowach : ..” Z serca błogosławię wszystkim osobom, które podejmą wyżej wymienioną modlitwę. Niech Was błogosławi, prowadzi i strzeże Bóg Wszechmogący, Ojciec i Syn i Duch Święty. Amen.