Ogłoszenia parafialne – 02.02.2020r.

Ogłoszenia – IV Niedziela zwykła – 02.02.2020r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele I niedzielę miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Także dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego – “Matki Bożej Gromnicznej”. Modlimy się szczególnie w intencji zakonów kontemplacyjnych. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na rzecz ich funkcjonowania.
  2. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek modlić się będziemy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. W piątek o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone litanią do Serca Jezusowego. Zachęcam do spowiedzi i komunii pierwszo – piątkowej.
  3. Jest już komplet osób na przedstawienie Męki Pańskiej w Czerwińsku. Wyjazd 07 marca (sobota). Osoby zapisane proszę o uregulowanie kosztu przedstawienia – 25 zł.
  4. Ks. Krzysztof Toczyski, znany nam z comiesięcznych apeli jasnogórskich, zaprasza do wzięcia udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 16-23.11.2020r. Ks. Krzysztof jest głównym przewodnikiem, a w programie najważniejsze miejsca związane z ziemskim pobytem Jezusa Chrystusa. Koszt pielgrzymki 3290zł. Szczegółowe informacje z programem pielgrzymki możemy uzyskać w zakrystii.
  5. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznik „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.
  6. W dniu wczorajszym zakończyłem kolędę w Rodzinach naszej Parafii. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za bardzo dobrą atmosferę, której doświadczyłem podczas wizyty duszpasterskiej.                             – Dziękuję za obecność (wiele osób wzięło zwolnienia z pracy) i uczestniczenie w modlitwie Błogosławieństwa Domu i Rodziny;                                                                                                                                                                           – Dziękuję za wspólną modlitwę;                                                                                                                                               – Dziękuję osobom, które poświęcały swój czas, by kilka godzin podwozić mnie do poszczególnych domów;         – Dziękuję za bardzo miłe przyjęcie mnie w domach (często przy kawie, herbacie, śniadaniu, obiedzie czy kolacji);                                                                                                                                                                                           – Dziękuję za złożone na Kościół i kolędę ofiary.                                                                                                                    – Bóg zapłać za zrozumienie i zaangażowanie w ogromne prace, których kolejne efekty, mam nadzieję, już niebawem będziemy mogli podziwiać.                                                                                                                                     – Podziękowania przekazuję też w imieniu Pana Łukasz, naszego kościelnego. Pan Łukasz dziękuje za miłe przyjęcie i złożone ofiary.                                                                                                                                                        ZA WSZYSTKIE SPOTKANIA SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!!!!!!!