Ogłoszenia parafialne – 03.04.2022r.

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkiego Postu – 03.04.2022r.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Łukasz Piekut kawaler i Marta Dagmara Koźniewska panna obydwoje z par. tut. zapowiedź II.
  2. W dniu dzisiejszym I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  3. To już V niedziela Wielkiego Postu. Za tydzień Niedziela Palmowa i początek obchodów Wielkiego Tygodnia. Przeżyjmy ten czas pracując nad sobą poprzez post, modlitwę i jałmużnę by jak najlepiej przygotować się do obchodów Misterium Paschalnego.
  4. Dziękuję Zespołowi Muzycznemu „Deus” oraz Rodzinie św. Charbela za poprowadzenie ostatniej Drogi Krzyżowej.
  5. W najbliższy piątek, 08 kwietnia, zapraszam wszystkich Parafian na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na Drogę Krzyżową po Radzyminie (trasa jak na Boże Ciało). Naszym zamyśleniom będą przewodniczyli Lektorzy. Podczas nabożeństwa poszczególne miejscowości z naszej Parafii będę prosił o niesienie Krzyża. Proszę także by druhny i druhowie ze Straży Pożarnej pomogli w zorganizowaniu bezpiecznego przemarszu.
  6. Na Gorzkie Żale zapraszam w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Za tydzień Niedziela Palmowa, Męki Pańskiej i początek najważniejszych dni naszej wiary ukazujących ostatnie chwile ziemskiego życia Jezusa Chrystusa. W Niedzielę Palmową, przed Mszą św. o godz. 10.00 poświęcenie palm, a następnie procesja wokół Kościoła. Serdecznie zapraszam.
  8. Do chorych udam się z posługą sakramentalną 11 kwietnia (w poniedziałek) od godz. 9.00. Proszę o zgłoszenia.
  9. Dziękuję mieszkańcom Cholew, Wróblewa Wieś, Radzymina, Stachowa, Bogusławic, Michałowa oraz jednej Rodzinie z Wroninka, trzem Rodzinom z Radzymina i jednej Rodzinie z Woźnik za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Dziękuję wszystkim osobom, które te ofiary zbierały. Serdeczne Bóg zapłać.
  10. Są jeszcze baranki wielkanocne w cenie 6zł. Dochód z tej akcji Caritas przeznaczony jest na rzecz potrzebujących.
  11. Osoby, które pragną włączyć się w wielkopostną praktykę jałmużny (w tym roku na rzecz pomocy mieszkańcom Ukrainy) mogą to uczynić poprzez złożenie ofiary do puszek znajdujących się przy wyjściu z naszej świątyni. Dziękuję wszystkim Parafianom za wszelkie dary i paczki, które ciągle są przynoszone do salki. W ostatnim czasie pojawiła się potrzeba wsparcia pieluchami 60 dzieci w wieku od 5 miesięcy do 2 lat, Gdyby ktoś mógł to z góry dziękuję za taką pomoc.
  12. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznik „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.