Ogłoszenia parafialne – 03.11.2019r.

Ogłoszenia – XXXI Niedziela zwykła – 03.11.2019r.

  1. Przeżywamy dziś w Kościele I niedzielę miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. Zakończyliśmy miesiąc październik. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy tak czynnie uczestniczyli w modlitwie różańcowej. Niech Maryja wyprasza u Swego Syna potrzebnych łask. W ramach nagrody dzieci udają się na wycieczkę do Płocka. Wyjazd w sobotę, 09 listopada, o godz. 8.00 spod naszego Kościoła.
  3. Bardzo dziękuję Państwu Izabeli i Łukaszowi Paładiczuk ze Stachowa oraz Panu Józefowi Rajewskiemu z Bogusławic za przygotowanie dekoracji listopadowej do Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panom: Łukaszowi Paładiczuk ze Stachowa, Józefowi Rajewskiemu z Bogusławic, Januszowi Marciniak ze Skrzynek, Krzysztofowi Żołądek z Radzymina oraz Druhom Strażakom  za wszelkie prace wykonane na cmentarzu przed i po Uroczystości Wszystkich Świętych. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Bardzo dziękuję Zespołowi Muzycznemu i Panu Organiście za przygotowanie i przeprowadzenie nabożeństwa – Zaduszek Radzymińskich – w dniu zadusznym. Dziękuję Wszystkim Osobom, które przybyły, tak licznie, by wypraszać łaskę nieba naszym bliskim zmarłym. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Pamiętajmy, że do piątku możemy uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych. W tym celu należy nawiedzić Kościół lub kaplicę, odbyć spowiedź i przyjąć Komunię św., odmówić „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” oraz dodać modlitwę w intencjach Ojca Świętego. By spełnić te warunki zapraszam, w te dni, na Mszę św. o godz. 17.00 do naszej świątyni po której, odmawiając różaniec, udamy się procesyjnie na cmentarz.
  7. Dziękuję Pani Marzannie Paładiczuk z Radzymina, Państwu Wiesławie i Janowi Kopeć z Wróblewa, Państwu Barbarze i Andrzejowi Brzeskim z Cempkowa za ofiary złożone na pomnik na grób ks. Zdzisława Kupiszewskiego.  Serdeczne Bóg zapłać.