Ogłoszenia parafialne – 04.09.2022r.

Ogłoszenia – XXIII Niedziela zwykła – 04.09.2022r. 

 1. W dniu dzisiejszym I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja. Zapraszam asystę i dziewczynki sypiące kwiatkami.
 2. Także dzisiaj, po każdej Mszy św., zapraszam do zakrystii po odbiór deklaracji zgłoszeniowych dzieci chcące przystąpić do I i II Komunii św. oraz młodzież z klasy I i II szkół średnich pragnącą przystąpić do sakramentu bierzmowania. Wypełnione deklaracje przynosimy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w niedzielę 18 września.
 3. Dzieci szkolne uczestniczące w Mszach św., od trzeciej niedzieli – od 18 września, zabierają z Kościoła karteczki, które następnie wklejają do zeszytu z religii. W ostatnią niedzielę każdego miesiąca, Msza św. o godz. 10.00 będzie z udziałem, oprawą liturgiczną i kazaniem do dzieci.
 4. W czwartek, 08 września, w liturgii wspomnienie Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej siewnej. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie zbóż.
 5. Jeszcze raz Bóg zapłać wszystkim Parafianom, którzy przyczynili się do uroczystego przebiegu dożynek parafialnych. Jutro w godz. 10.00 -16.00 zapraszam po odbiór wieńców dożynkowych i przypominam, że przynosimy je za tydzień, w niedzielę 11 września, na dożynki Gminy Płońsk do Jeżewa.
 6. W ubiegłą niedzielę, by nie przedłużać, na Mszy św. o godz. 12.00 nie odczytałem wszystkich ogłoszeń dlatego dziś przypominam, że za rok starostami dożynek będą mieszkańcy Beszyna, Wronina i Wróblewa.
 7. W związku z siódmą rocznicą peregrynacji obrazu MB w naszej parafii zapraszam na pielgrzymkę do Świętej Lipki i Gietrzwałdu. Wyjazd 24 września (sobota). Koszt 70zł.
 8. Dziękuję państwu Małgorzacie i Adamowi Zaporskim z Radzymina za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
 9. Dziękuję wczorajszym nowożeńcom za kwiaty ofiarowane do naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
 10. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „List Parafialny”.
 11. Dziękując Panu Bogu za dotychczasową piękną pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Panu Kościelnym, Łukaszu Paładiczuk, który w najbliższym  tygodniu będzie obchodził swój dzień patronalny. Wypraszajmy mu potrzebnych łask w życiu osobistym i rodzinnym. Niech Bóg, który dzięki zaangażowaniu Pana Łukasza może bardzo godnie być obecny w naszym Kościele hojnie obdarza go swoim błogosławieństwem na co dzień.