Ogłoszenia parafialne – 04.11.2018r.

Ogłoszenia – XXXI Niedziela Zwykła rok B – 04.11.2018r. 

  1. Przeżywamy dziś w Kościele XXXI NZ B. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W czwartek w naszej diecezji Uroczystość Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Płocku, w piątek w Kościele Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, a w sobotę wspomnienie św. Leona Wielkiego.
  3. Zakończyliśmy miesiąc październik. Bardzo Dziękuję wszystkim, którzy tak czynnie uczestniczyli w modlitwie różańcowej. Niech Maryja wyprasza u Swego Syna potrzebnych łask. Rozwiązanie konkursu dla dzieci w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
  4. Bardzo Dziękuję Państwu Izabeli i Łukaszowi Paładiczuk ze Stachowa za przygotowanie dekoracji listopadowej do Kościoła. BÓG ZAPŁAĆ.
  5. Jeszcze raz Bardzo Dziękuję Panom: Łukaszowi Paładiczuk ze Stachowa, Piotrowi Mielczarek z Jeżewa, Andrzejowi Grabowskiemu za Stachowa, Krzysztofowi Żołądek z Radzymina oraz Druhom Strażakom za wszelkie prace wykonane na cmentarzu przed i po Uroczystości Wszystkich Świętych. BÓG ZAPŁAĆ.
  6. Bardzo dziękuję Zespołowi Muzycznemu i Panu Organiście za przygotowanie i przeprowadzenie nabożeństwa – Zaduszek Radzymińskich – w dniu zadusznym. BÓG ZAPŁAĆ.
  7. Pamiętajmy, że jeszcze do czwartku możemy uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych. Przypominam, że w tym celu należy nawiedzić Kościół lub kaplicę, odbyć spowiedź i przyjąć Komunię św., odmówić „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” oraz dodać jakąś modlitwę w intencjach Ojca Świętego. By spełnić te warunki zapraszam, w te dni, na Mszę św. o godz. 17.00 do naszej świątyni po której, odmawiając różaniec, udamy się procesyjnie na cmentarz.
  8. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”.
  9. Te osoby, które się zgłaszały zapraszam do zakrystii po odbiór zdjęcia z pielgrzymki do Częstochowy.