Ogłoszenia parafialne – 05.05.2019r.

Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocy – 05.05.2019r. 

 1. Przeżywamy dziś w Kościele I niedzielę miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja wokół Kościoła.
 2. Dziś na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy modlić się szczególnie w intencji rodziców, rodziców chrzestnych i dzieci ochrzczonych w minionym roku.
 3. W następną niedzielę, 12 maja, na Mszy św. o godz. 12.00 modlić się będziemy w intencji druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie z okazji dnia patronalnego, św. Floriana.
 4. Trwa miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w naszej Świątyni. Zachęcam do śpiewania litanii do Matki Bożej w domach i przy przydrożnych figurkach. Bóg zapłać za ich przystrojenie.
 5. Zbliża się dzień 13 maja. W 1917r. tego dnia, od maja do października, troje pastuszków – Łucja, Franciszek i Hiacynta miało objawienia Matki Bożej, która usilnie zachęcała do modlitwy. Już dziś zapraszam każdego 13 dnia miesiąca (w dni objawień) do modlitwy w naszej świątyni o godz. 20.00 na specjalne nabożeństwo fatimskie. Jego program i przebieg podam w następną niedzielę.
 6. Bardzo dziękuję Paniom Mariannie Rutkowskiej i Justynie Zawadzkiej oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i uroczystą oprawę liturgiczną Mszy św. w intencji Ojczyzny w piątek 03maja. Serdeczne Bóg zapłać.
 7. Dziękuję Państwu Agnieszce i Krzysztofowi Podlaskim oraz Państwu Marii i Jackowi Zaborowskim za ofiarę złożoną na dzwony. Serdeczne Bóg zapłać.
 8. Dziękuję Państwu Agnieszce i Krzysztofowi Podlaskim, Państwu Marii i Jackowi Zaborowskim oraz Państwu Mariannie i Stefanowi Rutkowskim za kwiaty ofiarowane do naszej Świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
 9. Jutro rozpoczynają się matury. Pamiętajmy w naszych modlitwach o młodzieży prosząc o światło Ducha św. na czas matur i Jego mądrość przy wyborze drogi życiowej.
 10. Zapraszam do wzięcia udziału w jednodniowej pielgrzymce autokarowej do Łagiewnik i Wadowic dnia 18 maja (sobota). Koszt 100zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
 11. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznika „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.
 12. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności Ireneusz Pasierowski. Wieczny odpoczynek…