Ogłoszenia parafialne – 06.11.2022r.

Ogłoszenia – XXXII Niedziela zwykła – 06.11.2022r.

 1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Damian Grudny i Lesia Hetman obydwoje stanu wolnego i z par. tut. zapowiedź I.
 2. W dniu dzisiejszym przeżywamy I niedzielę miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
 3. W piątek 104 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze św. w naszej świątyni o godz. 10.00 i 17.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Ks. Biskup naszej diecezji udzielił na ten dzień dyspensy od pokarmów mięsnych.
 4. Tydzień temu zakończyliśmy miesiąc październik. Bardzo Dziękuję wszystkim, którzy tak czynnie uczestniczyli w modlitwie różańcowej. Niech Maryja wyprasza u Swego Syna potrzebnych łask. Rozwiązanie konkursu dla dzieci i wręczenie nagród za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00.
 5. We wtorek kończymy oktawę Wszystkich Świętych. Modląc się w świątyni i chodząc każdego dnia z modlitwą różańcową na cmentarz wypraszamy odpust zupełny dla dusz czyśćcowych. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczą w tej modlitwie okazując w ten sposób miłość i troskę naszym zmarłym. Serdeczne Bóg zapłać.
 6. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowanie Wszystkim Osobom za wszelkie prace wykonane na cmentarzu przed i po Uroczystości Wszystkich Świętych dzięki czemu to miejsce spoczynku wygląda tak godnie. Dziękuję Zespołowi Muzycznemu pod opieką Pani Justyny Zawadzkiej i Panu Organiście za przygotowanie i przeprowadzenie nabożeństwa – Zaduszek Radzymińskich – w dniu zadusznym. Serdeczne Bóg zapłać. Niech ten czas Oktawy Wszystkich Świętych, który jeszcze do wtorku przeżywamy umocni nas Wszystkich na drodze świętości życia.
 7. Dziękuję Państwu Małgorzacie i Adamowi Zaporskim z Radzymina oraz anonimowej Rodzinie z Radzymina za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
 8. Dziękuję Pani Sylwii Krawczyk, sprzedającej kwiaty przy cmentarzu, za ich bezinteresowne ofiarowanie do naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
 9. Komendant Powiatowy Policji skierował do nas wszystkich list, w którym z ogromną troską zwraca się z prośbą byśmy pamiętali, że jesienne dni są bardzo ciemne i deszczowe dlatego musimy pamiętać by poruszać się po drogach, szczególnie po zmroku, mając oświetlenie na sobie i pojazdach, również rowerach. Z całą treścią listu możemy się zapoznać w gablocie przy parkingu.
 10. Od następnej niedzieli, przed Mszami św., modlić się będziemy wypominkami zgłoszonymi w tym roku.
 11. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „List Parafialny”.