Ogłoszenia parafialne – 07.06.2020r.

Ogłoszenia – Uroczystość Najświętszej Trójcy- 07.06.2020r.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Paweł Wodzyński kawaler z parafii Koziczynek i Żaneta Ewa Zielińska panna z parafii tut. zapowiedź III; Daniel Sławomir Karwowski kawaler z parafii tut. i Ewelina Waśko panna z par. Krysk zapowiedź I.
  2. Dziś w Kościele przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy, a zarazem pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja. Z racji na odpust w Naruszewie Msza św. z godz. 12.00 zostanie odprawiona o godz. 11.30.
  3. W najbliższy czwartek, 11 czerwca, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00. Jak zapewne słyszeliśmy pojawiło się ognisko koronawirusa w naszej diecezji, w okolicach Ciechanowa. W związku z tym nie byłoby rozsądne przeżywanie tej Uroczystości tak jak w latach ubiegłych. Dlatego też, w naszej Parafii po Mszy św. o godz. 10.00, procesja Eucharystyczna wokół Kościoła. Bardzo proszę byśmy po Mszy św. ustawili się wokół naszej świątyni, a po alejkach będzie szedł Krzyż, ministranci oraz kapłan z Najświętszym Sakramentem pod baldachimem. Pamiętajmy o stosowaniu przepisów – zachowujmy od siebie odległości i bezwzględnie zakładajmy maseczki.
  4. W sobotę, 13 czerwca, w dzień objawień Maryi w Fatimie, zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Przynieśmy ze sobą świece oraz zapisane na kartkach intencje, w których chcemy się modlić. Zostaną one odczytane przed nabożeństwem. Zgodnie z życzeniem Maryi odmówimy różaniec, a następnie zostanie odprawiona Msza św., którą zakończy procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół Kościoła. Naszą modlitwę zakończymy ok 21.00 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.
  5. Za tydzień, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 10.00, zapraszam na krótkie spotkanie do Kościoła rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św. oraz do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św.
  6. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Dziękuję wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Dziękuję Panu Piotrowi Kacperskiemu z Jeżewa za ścięcie trawy na placu wokół stawu. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Gmina Naruszewo i Pani Wójt Beata Pierścińska zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na :”Najładniejszy ogródek przydomowy w Gminie Naruszewo 2020r.”. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest złożenie zgłoszenia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych do 19 czerwca. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Gminy Naruszewo i na plakacie w gablocie przy parkingu.
  10. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „List Parafialny”.