Ogłoszenia parafialne – 08.05.2022r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocy – 08.05.2022r.

 1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Damian Wieciński kawaler z par. Nowe Miasto i Paulina Daria Skopczyńska panna z par. tut. zapowiedź III, Bartosz Kubiński kawaler i Małgorzata Strugała panna obydwoje z Płońska zapowiedź II; Michał Kiełbasa kawaler z par. Lipków i Karolina Rosińska panna z par. tut. zapowiedź I; Artur Sadłowski kawaler z par. Karniewo i Małgorzata Kacperska panna z par. tut. zapowiedź I; Tomasz Robert Szkutnik kawaler z Lublina i Amanda Cuber panna z par. tut. zapowiedź I.
 2. W dniu dzisiejszym Msza św. z godz. 12.00, z racji na odpust w Krysku, zostanie odprawiona o godz. 11.15. Na tej Mszy św. modlić się będziemy w intencji druhen, druhów i ich rodzin z OSP w Radzyminie z okazji dnia patronalnego, św. Floriana. Na zakończenie Mszy św. zostanie też poświęcony wóz strażacki.
 3. W poniedziałek, 9 maja o godz. 18.45, zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej, a w środę, 11 maja o godz. 18.45, dzieci przygotowujące się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego na próbę przygotowującą do uroczystości.
 4. W piątek, 13 maja, w dzień objawień Maryi w Fatimie, zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Przynieśmy ze sobą świece oraz zapisane na kartkach intencje, w których chcemy się modlić. Zostaną one odczytane przed nabożeństwem. Zgodnie z życzeniem Maryi odmówimy różaniec, a następnie zostanie odprawiona Msza św., którą zakończy procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół Kościoła. Naszą modlitwę zakończymy ok 21.00 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.
 5. Zapraszam na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00. Zachęcam do śpiewania litanii do Matki Bożej w domach i przy przydrożnych figurkach.
 6. Trwają egzaminy maturalne. Pamiętajmy w naszych modlitwach o młodzieży prosząc o światło Ducha św. na czas matur i Jego mądrość przy wyborze drogi życiowej.
 7. Wraz z ks. Markiem Wilczewskim, proboszczem z Baboszewa organizujemy, 29 maja, Festyn Rodzinny. Będą gry i zabawy dla dzieci i dorosłych oraz grochówka, grill i zespół muzyczny. W naszej Parafii nie ma miejsca by taką imprezę zorganizować dlatego odbędzie się ona na stadionie w Baboszewie. Początek o godz. 13.00. Zapraszam dzieci sypiące kwiatkami, ministrantów, chętne dzieci i osoby dorosłe do wzięcia udziału w naszej zabawie. Osoby, które nie mają pojazdów, a chciałyby się tam udać proszę o zgłaszanie bym mógł zamówić autokar.
 8. Dziękuję Państwu Małgorzacie i Adamowi Zaporskim z Radzymina, Państwu Renacie i Grzegorzowi Zawadewicz z Bogusławic oraz Rodzinie z Radzymina, która pragnie pozostać anonimowa za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
 9. Dziękuję Druhom z OSP Radzymin za ofiarowanie kwiatów do naszej Świątyni oraz Pani Marzannie Paładiczuk z Radzymina za dekoracje kwiatowe naszego Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
 10. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznik „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.
 11. W minionym tygodniu odszedł do wieczności Marian Stefanowski. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…