Ogłoszenia parafialne – 08.09.2019r.

Ogłoszenia – XXIII Niedziela zwykła – 08.09.2019r.

 1. Przeżywamy dziś w Kościele wspomnienie Matki Bożej siewnej. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie zbóż.
 2. W piątek, 13 września, kolejny dzień objawień Maryi w Fatimie. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Przynieśmy ze sobą świece oraz zapisane na kartkach intencje, w których chcemy się modlić. Zostaną one odczytane przed nabożeństwem. Zgodnie z życzeniem Maryi odmówimy różaniec, a następnie zostanie odprawiona Msza św., którą zakończy procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół Kościoła. Naszą modlitwę zakończymy ok 21.00 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.
 3. Za tydzień, w niedzielę, rozpoczynamy tydzień modlitw o dobre wychowanie dzieci i młodzieży pod hasłem „Zamieszkać z Jezusem”.
 4. Za tydzień, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I komunii św., do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych oraz dla ich rodziców. Także na Mszy św. o godz. 10.00, poświęcę tornistry i przybory szkolne dzieciom, które w tym roku rozpoczęły naukę w szkole.
 5. Uroczystość I komunii świętej oraz odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych będziemy przeżywali 07 czerwca 2020r. na Mszach św., odpowiednio, o godz. 10.00 i 12.00.
 6. Następna niedziela jest również dniem modlitw za osoby związane z mediami. Ofiary składane za tydzień do puszek przeznaczone są na potrzeby mediów katolickich diecezji płockiej.
 7. Zapraszam dzieci do zapisywania się na pielgrzymkę do Rostkowa. Wyjazd 14 września w sobotę. Zapisy u mnie i u pani katechetki Katarzyny Żochowskiej.
 8. W związku z czwartą rocznicą peregrynacji obrazu MB w naszej Parafii, dnia 28 września, udajemy się na pielgrzymkę do Wadowic i Łagiewnik. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Osoby zapisane bardzo proszę o wpłatę całej kwoty za wyjazd.
 9. Zapraszam chętne osoby do wstąpienia do Koła Żywego Różańca w naszej Parafii. Istnieją już dwie Róże Różańcowe i brakuje kilku osób do stworzenia trzeciej. W bliskich planach jest także powołanie Róży dziecięcej. Przynależność do KŻR polega na codziennym odmawianiu jednego dziesiątka różańca świętego.
 10. Dziękuję Państwu Małgorzacie i Adamowi Zaporskim z Radzymina, którzy w związku z obchodzonym jubileuszem 30-lecia zawarcia związku małżeńskiego złożyli ofiarę na Kościół oraz zakupili profesjonalny mikrofon do naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
 11. Dziękuję Rodzinie Pani Wójt Gminy Naruszewo Beacie Pierścińskiej za ofiarowanie kwiatów do naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
 12. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz List Parafialny.