Ogłoszenia parafialne – 08.11.2020r.

Ogłoszenia – XXXII Niedziela zwykła – 08.11.2020r.

1. Od wczoraj obowiązują nowe obostrzenia w związku z epidemią – 1 osoba na 15m2. W naszej świątyni to 25 osób na 1 Mszy św.
  2. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci, które uczęszczały w październiku na różaniec otrzymają nagrody.
  3. Dzisiejszej niedzieli kończymy oktawę Wszystkich Świętych. Modląc się w świątyni na różańcu wypraszaliśmy odpust zupełny dla dusz czyśćcowych. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tej modlitwie. Niech Maryja wyprasza u Swego Syna potrzebnych łask do codziennego życia za ten dar troski o naszych zmarłych.
  4. W związku z istniejącą sytuacją, Stolica Apostolska wydłużyła możliwość uzyskania odpustu za zmarłych na cały miesiąc listopad pod zwykłymi warunkami – brak przywiązania do grzechu, stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., nawiedzenie cmentarza i modlitwa w intencjach Ojca Świętego i zmarłych. Na stronach internetowych naszej Parafii znajdują się szczegółowe informacje w tej sprawie.
  5. W środę będziemy przeżywali 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na Mszy św. o godz. 10.00 modlić się będziemy w intencji Ojczyzny.
  6. Od dzisiejszej niedzieli modlę się już wypominkami zgłoszonymi w tym roku.
  7. Są filmy z tegorocznych Komunii. Zapraszam zainteresowane osoby po odbiór.
  8. Dziękuję Pani Adeli Makowskiej z Jeżewa, Państwu Martynie i Jarosławowi Pawłowskim z Jeżewa, Panu Wacławowi Ciuk z Jeżewa i trzem anonimowym Rodzinom (dwie na konto parafialne) za ofiarę złożoną na prace remontowe podejmowane w Parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznik „Miłujcie się” oraz List Parafialny.