Ogłoszenia parafialne – 09.01.2022r.

Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2022r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele niedzielę Chrztu Pańskiego. Kończymy okres Bożego Narodzenia i rozpoczynamy czas zwykły w roku liturgicznym.
  2. Staje się to już tradycją w naszej Parafii, że w styczniu uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Radzyminku wraz z opiekunkami Katarzyną Żochowską i Agnieszką Szuwara – Podlaską udają się, jako Kolędnicy Misyjni, do domów naszej Parafii. Celem jest przedłużenie atmosfery świąt Bożego Narodzenia oraz wsparcie dzieci misyjnych. W najbliższą sobotę, 15 stycznia od godz. 9.00, Kolędnicy odwiedzą mieszkańców Radzymina. Zechciejmy ich życzliwie przyjąć.
  3. W następną niedzielę, 16 stycznia, po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i dla ich rodziców.
  4. Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

Poniedziałek 10.01.22r. Skrzynki od godz. 9.00 (od Lipskich do Wiśniewskich)

Wtorek           11.01.22r. Wichorowo (pałac i górka) od godz. 9.00 (od Kwiatkowska do Koniec)

Środa              12.01.22r. Skrzynki od godz. 9.00 (od Ledzion do Tatarka)

Czwartek       13.01.22r. Wichorowo od godz. 9.00 (od Bartkowskich do Koper)

Piątek             14.01.22r. Wróblewo i Beszyno od godz. 9.00 (od Pierścińskich do Raczkowskich)

Sobota            15.01.22r. Wróblewo blok od godz. 9.00 (od Janeckich do Ragu)

Poniedziałek 17.01.22r. Wróblewo lewa str. nast. prawa od godz. 9.00

(od Szostak do Słupeckich) nast. (od Drewnowska do Walczak)

Pojazdy proszę na 10min przed rozpoczęciem kolędy.

5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności Bogdan Jaszczak, Hanna Krupińska, której pogrzeb odbędzie się

w dniu jutrzejszym i Marian Krysiak, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek. Polećmy ich Bożemu

Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …

6. Dziękując za przestrzeganie tego nakazu przypominam o obowiązku noszenia maseczek w Kościele.