Ogłoszenia parafialne – 10.05.2020r.

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocy – 10.05.2020r.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Jarosław Żołądek kawaler z par. tut. i Katarzyna Kowalska panna z par. św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku, zapowiedź III, Robert Wiesław Więckiewicz kawaler z par. tut. i Marzena Małgorzata Zakrzewska panna z par. św. Stanisława w Mławie, zapowiedź II, Maciej Barczak st. wolnego i Aleksandra Żbikowska st. wolnego oboje z par. tut. zapowiedź II, Mateusz Stefanowski kawaler i Klaudia Tatarka panna oboje z par. tut. zapowiedź II.
  2. W dniu dzisiejszym, na Mszy św. o godz. 12.00 modlić się będziemy w intencji druhów ze Straży Pożarnej w Radzyminie z okazji dnia patronalnego, św. Floriana.
  3. W środę, 13 maja, w dzień objawień Maryi w Fatimie, zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Przynieśmy ze sobą świece oraz zapisane na kartkach intencje, w których chcemy się modlić. Zostaną one odczytane przed nabożeństwem. Zgodnie z życzeniem Maryi odmówimy różaniec, a następnie zostanie odprawiona Msza św., którą zakończy procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół Kościoła. Naszą modlitwę zakończymy ok 21.00 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.
  4. Zapraszam na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zachęcam do śpiewania litanii do Matki Bożej w domach i przy przydrożnych figurkach.
  5. Za tydzień, 18 maja w poniedziałek, 100 rocznica urodzin naszego wielkiego rodaka św. Jana Pawła II. W związku z tym zapraszam do naszej świątyni w sobotę 16maja, w niedzielę 17 maja oraz w poniedziałek 18 maja o godz. 20.30 na modlitwę różańcową z Janem Pawłem II zakończoną Apelem Jasnogórskim. W sobotę i w poniedziałek od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będę spowiadał. Zachęcam do przyjęcia podczas tych dni Komunii św. W niedzielę pomiędzy Mszami będzie można wysłuchać odtwarzanych przemówień Jana Pawła II.
  6. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznika „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.
  7. Dziękuję za ofiary złożone na tacę, do puszek znajdujących się w Kościele, przyniesione osobiście oraz wpłacone na konto parafialne. Serdeczne Bóg zapłać.