Ogłoszenia parafialne – 10.11.2019r.

Ogłoszenia – XXXII Niedziela zwykła – 10.11.2019r.

  1. W dniu jutrzejszym przeżywamy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na Mszy św. o godz. 10.00 modlić się będziemy w intencji Ojczyzny, a po jej zakończeniu udamy się na cmentarz, by na grobie „powstańców” złożyć kwiaty. Oprawę muzyczną Eucharystii zapewni zespół „Wiecznie Młodzi”. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I komunii św., do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych i dla ich rodziców.
  3. W piątek zakończyliśmy oktawę Wszystkich Świętych. Modląc się w świątyni i chodząc każdego dnia z modlitwą różańcową na cmentarz wypraszaliśmy odpust zupełny dla dusz czyśćcowych. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy tak licznie uczestniczyli w tej modlitwie. Niech Maryja wyprasza u Swego Syna potrzebnych łask do codziennego życia za ten dar troski o naszych zmarłych.
  4. Dziękuję też dzieciom z Koła Misyjnego Dzieci za przeprowadzenie zbiórki w ostatnią niedzielę października na rzecz dzieci misyjnych. Przy okazji częstowania ciastami dzieci zebrały 800 zł. Dziękuję Paniom Justynie Kochańskiej, Katarzynie Raczkowskiej, Izabeli Adamuszewskiej, Katarzynie Piechowskiej, Katarzynie Wiśniewskiej, Sylwii Golubskiej, Iwonie Szeliwiak, Joannie Przeradzkiej, Agnieszce Szuwara-Podlaskiej i Katarzynie Żochowskiej za upieczenie ciast. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Dziękuję Rodzinie Państwa Jaworskich z Cempkowa za ofiarę złożoną na pomnik na grób ks. Zdzisława Kupiszewskiego. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Dziękuję Pani Elżbiecie Pakulskiej z Radzymina oraz Państwu Mariannie i Stefanowi Rutkowskim z Radzymina za ofiarowanie kwiatów do naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. W dniu wczorajszym dzieci, które uczęszczały w październiku na różaniec, ministranci oraz dzieci zaangażowane w asystę procesyjną uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Płocka. Dziękuję Paniom Katarzynie Żochowskiej, Agnieszce Szuwara – Podlaskiej oraz Rodzicom i Babciom najmłodszych „pociech” za opiekę nad dziećmi podczas wycieczki. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz List Parafialny.