Ogłoszenia parafialne – 11.04.2021r.

Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021r.

1. Dziękuję Wszystkim Parafianom i Miłym Gościom za odpowiedzialność i stosowanie się do zaleceń pandemicznych. Przypominam o obowiązku zakrywania w Kościele ust i nosa maseczkami.
  2. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Krzysztof Adamuszewski kawaler i Agnieszka Lewandowska panna obydwoje z Gdańska zapowiedź I.
  3. Dzisiejszą niedzielą Miłosierdzia Bożego kończymy Oktawę Wielkanocy. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na potrzeby Caritas.
  4. Dziękuję Państwu Honoracie i Jerzemu Borkowskim z Radzymina za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznika „Miłujcie się”, a także kolejny numer Listu Parafialnego
  6. W minionym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej, odeszła do wieczności Halina Wołynkiewicz. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…