Ogłoszenia parafialne – 12.05.2019r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocy – 12.05.2019r.

  1. W dniu dzisiejszym, na Mszy św. o godz. 12.00 modlić się będziemy w intencji druhów ze Straży Pożarnej z okazji dnia patronalnego, św. Floriana.
  2. Jutro, 13 maja, w dzień objawień Maryi w Fatimie, zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Przynieśmy ze sobą świece oraz zapisane na kartkach intencje, w których chcemy się modlić. Zostaną one odczytane przed nabożeństwem. Zgodnie z życzeniem Maryi odmówimy różaniec, a następnie zostanie odprawiona Msza św., którą zakończy procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół Kościoła. Naszą modlitwę zakończymy ok 21.00 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.
  3. Zapraszam na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zachęcam do śpiewania litanii do Matki Bożej w domach i przy przydrożnych figurkach.
  4. Niestety musimy zrezygnować z pielgrzymki do Łagiewnik i Wadowic. Początkowo zgłosiło się sporo osób, ale w tygodniu prawie połowa zrezygnowała. Dużo osób mówiło, że jest to nie najlepszy termin na wyjazdy z powodu prac polowych. Myślę, że przełożymy tę pielgrzymkę na czas po wakacyjny i mam nadzieję wtedy uda się nam pojechać. Te osoby, które wpłaciły już pieniądze bardzo proszę o zgłoszenie się po ich zwrot.
  5. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznika „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.