Ogłoszenia parafialne – 13.11.2022r.

Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 13.11.2022r.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Damian Grudny i Lesia Hetman obydwoje stanu wolnego i z par. tut. zapowiedź II.
  2. W dniu dzisiejszym, po Mszy św. o godz. 10.00, wręczenie nagród dla dzieci uczestniczących w październiku w różańcu.
  3. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i dla ich rodziców zaś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  4. Jak każdego roku w III niedzielę listopada, za tydzień, ofiary składane do puszek przeznaczone są na rzecz Kościoła w potrzebie. W tym roku przebiega on pod hasłem „Uleczyć tęsknotę”, a ofiary przeznaczone są na rzecz Ukrainy.
  5. Dziękuję Pani Małgorzacie Kacperskiej z Jeżewa oraz Państwu Alinie i Benedyktowi Zmysłowskim z Wroninka  za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Od dzisiejszej niedzieli, przed Mszami św., modlimy się już wypominkami zgłoszonymi w tym roku.
  7. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „List Parafialny”.
  8. W minionym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej, odszedł do wieczności Jan Nurzyński zamieszkały w Jeżewie. Pogrzeb odbędzie się w dniu jutrzejszym. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…