Ogłoszenia parafialne – 14.06.2020r.

Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 14.06.2020r.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Daniel Sławomir Karwowski kawaler z parafii tut. i Ewelina Waśko panna z par. Krysk zapowiedź II.
  2. W miniony czwartek przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia tego dnia. WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA BÓG ZAPŁAĆ!!!
  3. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 10.00, zapraszam na krótkie spotkanie do Kościoła rodziców dzieci przygotowujących do I Komunii św. oraz do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św.
  4. W czwartek, 18 czerwca, zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcę wianki zaś po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół naszej świątyni.
  5. W sobotę, 20 czerwca o godz. 10.40, przymiarka strojów dla dzieci komunijnych.
  6. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Dziękuję Państwu Izabeli i Łukaszowi Paładiczuk, którzy w związku z obchodzonym jubileuszem 15-lecia małżeństwa ofiarowali kwiaty do naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „List Parafialny”.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności Czesław Giżyński. Wieczny odpoczynek…