Ogłoszenia parafialne – 14.07.2019r.

Ogłoszenia – XV Niedziela zwykła – 14.07.2019r.

  1. Wszystkim miłym gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii i parafianom, którzy mogą cieszyć się urlopami życzę miłego, spokojnego i bezpiecznego odpoczynku. Jednocześnie przypominam, że od Boga nie ma wakacji i każdy jest zobowiązany, wszędzie gdzie przebywa, uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii.
  2. Zachęcam do zapisywania się na pieszą płocka pielgrzymkę do Częstochowy. Mam już karty zgłoszeniowe. Gdyby ktoś nie mógł udać się pieszo może zapisać się na pielgrzymkę duchową.
  3. Bardzo dziękuję Państwu Mariannie i Stefanowi Rutkowskim z Radzymina, którzy w związku z obchodzonym jubileuszem 50-lecia zawarcia sakramentu małżeństwa złożyli ofiarę na Kościół i ofiarowali do naszej świątyni kwiaty. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznika „Miłujcie się”.
  5. W minionym tygodniu odszedł do wieczności Edward Janecki. Wieczny odpoczynek…