Ogłoszenia parafialne – 14.11.2021r.

Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 14.11.2021r.

1. Następna niedziela jest już ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Będziemy przeżywali Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
  2. Tradycyjnie w III niedzielę listopada, za tydzień, ofiary składane do puszek przeznaczone są na rzecz Kościoła prześladowanego, a w tym roku, decyzją Przewodniczącego KEP, na rzecz migrantów. Apel w tej sprawie znajduje się na stronie internetowej naszej Parafii.
  3. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i dla ich rodziców.
  4. Już za dwa tygodnie rozpoczynamy w Kościele adwent – czas przygotowania do Bożego Narodzenia.
  5. Dziękuję Państwu Katarzynie i Dariuszowi Żochowskim z Radzymina, Pani Małgorzacie Kacperskiej z Jeżewa oraz anonimowemu darczyńcy za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Przy bocznym ołtarzu naszego Kościoła wystawiony jest karton do którego możemy wrzucać przekazane  na  piśmie  sugestie,  propozycje  i  komentarze na  temat Kościoła katolickiego i  jego tożsamości, działania parafii i  pomysłów duszpasterskich na ożywienie i rozbudzenie wiary. Jest to związane z rozpoczęciem procesu synodalnego w naszej diecezji. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Parafii.
  7. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznik „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.
  8. W najbliższym czasie pojawi się na naszym cmentarzu metalowy kosz. Bardzo proszę by wrzucać do niego TYLKO PLASTIK i PLASTIKOWE WKŁADY ZNICZY. Znalazła się firma, która będzie nam to nieodpłatnie odbierała. Dzięki temu będzie mniej objętościowo i wagowo śmieci za które trzeba będzie płacić przy ich wywozie.
  9. Dziękując za przestrzeganie tego nakazu przypominam o obowiązku noszenia maseczek w Kościele.