Ogłoszenia parafialne – 15.08.2021r.

Ogłoszenia – Wniebowzięcie NMP – 15.08.2021r.

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie wiązanek ziół, kwiatów i zbóż. Z racji na odpust w Płońsku, w parafii dziekańskiej, Msza św.- suma z godz. 12.00 – zostanie odprawiona o godz. 11.15.
  2. Za tydzień, 22 sierpnia, kolejny dzień modlitw w intencji chorych za wstawiennictwem św. Szarbela. Z racji na to, że tego dnia przypada niedziela, zapraszam na Mszę św. o godz. 10.00 po której chętni będą mogli przyjąć oleje tego świętego.
  3. Przeżywamy miesiąc sierpień, miesiąc trzeźwości i modlitwy w intencji wszystkich uzależnionych od alkoholu i ich rodzin. Zachęcam do abstynencji przez cały miesiąc i do złożenia takiej deklaracji poprzez wpisanie się do księgi wyłożonej przy bocznym ołtarzu naszej świątyni.
  4. Dziękuję Państwu Zofii i Zygmuntowi Skórskim z Warszawy oraz Rodzinie z Radzymina, która pragnie pozostać anonimowa za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Dziękuję wczorajszym nowożeńcom za kwiaty ofiarowane do naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Zapraszam do zakrystii po odbiór filmów z tegorocznej I i II Komunii Świętej.
  7. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznik „Miłujcie się”.
  8. Wszystkim Miłym Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii i Parafianom, którzy mogą cieszyć się urlopami życzę miłego, spokojnego i bezpiecznego odpoczynku.
  9. Dziękując za przestrzeganie tego nakazu przypominam o obowiązku noszenia maseczek w Kościele.
  10. W minionym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej, odeszli do wieczności Adam Gozdan i Roman Pasierowski. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…