Ogłoszenia parafialne – 16.02.2020r.

Ogłoszenia – VI Niedziela zwykła – 16.02.2020r.

  1. Zapowiedzi przedmałżeńskie – związek małżeński zamierzają zawrzeć: Damian Gmurczyk i Justyna Agnieszka Niewiadomska.
  2. W sobotę, 22 lutego, na godz. 17.00, zapraszam do wspólnej modlitwy (najpierw na Mszę św. celem przyjęcia komunii św., a potem na nabożeństwo) wszystkich chorych oraz tych, którzy o łaski zdrowia dla swoich bliskich pragną wypraszać. Nasze modlitwy będziemy zanosić za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w 100 rocznicę jego urodzin i św. Charbela, który wyprosił przed Tronem Boga łaskę uzdrowienia dla wielu tysięcy chorych.
  3. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca zatem Msza św. o godz. 10.00 ze szczególnym udziałem dzieci. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii św., do odnowienia przyrzeczeń chrztu św. i dla ich rodziców oraz wzięcie miary z dzieci celem uszycia strojów pierwszokomunijnych.
  4. Nauczycielom, dzieciom i młodzieży, którzy rozpoczęli ferie zimowe życzę miłego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.
  5. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych wstępujących w związek małżeński w tym roku odbędzie się w Parafii św. Michała Archanioła w Płońsku w cztery kolejne niedziele marca, począwszy od niedzieli 08 marca. Początek spotkań po Mszy św. o godz. 16.00.
  6. Zaprasza do wzięcia udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 16-23.11.2020r. Koszt pielgrzymki 3290zł. Szczegółowe informacje z programem możemy uzyskać w zakrystii.
  7. Pani sołtys Justyna Zawadzka zawiadamia, że dnia 22.02.2020r. będzie przeprowadzone obowiązkowe szczepienie psów przeciw wściekliźnie. W Radzyminie o godz. 11.00 u p. Zawadzkich, ok. 11.45 u p. Koćmierowskich i ok. 12.30 w Radzyminku u p. Krupińskich.
  8. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „Miłujmy się”. Jest także List Parafialny.