Ogłoszenia parafialne – 16.10.2022r.

Ogłoszenia – XXIX Niedziela zwykła – 16.10.2022r.

 1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Adam Jan Mikulski kawaler i Urszula Marciniak stanu wolnego obydwoje z par. tut. zapowiedź III.
 2. Dzisiejszej niedzieli, 16 października, obchodzimy w Polsce 22. Dzień Papieski. Przebiega on pod hasłem „Blask prawdy”. Budujemy żywy pomnik Janowi Pawłowi II. Ofiary składane do puszek są przeznaczone na stypendia dla dzieci i młodzieży.
 3. W dniu dzisiejszym, 16 października, po Mszy św. o godz. 10.00, zapraszam dzieci III – przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św., dzieci kl. IV – przygotowujące się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich rodziców, zaś po Mszy św. o godz. 12.00 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkania formacyjne.
 4. Także dzisiaj, 16 października, zapraszam na koncert o godz. 17.00 przygotowany przez dzieci i młodzież pod opieką Pani Doroty Łukasiewicz. W jego trakcie odbędzie się kwesta na rzecz naszego parafianina Damiana Golubskiego z Wichorowa, który zmaga się z ciężką chorobą nowotworową.
 5. W sobotę, 22 października, na Mszy św. o godz. 18.00 modlitwa w intencji chorych za wstawiennictwem św. Szarbela.
 6. Wyjazd dla ministrantów i dzieci zaangażowanych w asystę procesyjną 22 października (sobota) o godz. 8.00 spod naszego Kościoła. Powrót około godz. 18.00-19.00.
 7. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, w tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
 8. Dziękuję Panu Wacławowi Ciuk z Jeżewa, Państwu Anecie i Danielowi Sekular z Radzyminka oraz Rodzinie z Cholew, która pragnie pozostać anonimowa, za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
 9. Zachęcam do zgłaszania wypominek – całorocznej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.
 10. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „List Parafialny”.
 11. W minionym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej, odeszła do wieczności Krystyna Niewiadomska zamieszkała w Jeżewie. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…