Ogłoszenia parafialne – 18.08.2019r.

Ogłoszenia – XX Niedziela zwykła – 18.08.2019r.

1. Sierpień to miesiąc trzeźwości i modlitwy w intencji wszystkich uzależnionych od alkoholu i ich rodzin. Zachęcam do podjęcia dzieła abstynencji by w ten sposób wypraszać przed Bogiem łaski trzeźwości dla naszej Parafii.
  2. Za tydzień, w niedzielę 25 sierpnia, w naszej wspólnocie parafialnej, będziemy przeżywali dzień dziękczynienia za zbiory – dożynki parafialne. Z wieńcami dożynkowymi zbieramy się o godz. 11.45 przed Kościołem by o godz. 12.00 rozpocząć uroczystą Mszę św. Starostami dożynek są mieszkańcy Skrzynek. Mszę św. dożynkową odprawi i kazanie wygłosi ks. kan. Robert Banasiak – wiceekonom Diecezji Płockiej i Dyrektor Księgarni Diecezjalnej. Zapraszam na to nasze parafialne świętowanie asystę procesyjną, druhów strażaków, dziewczynki sypiące kwiatkami, ministrantów i wszystkich Parafian. Niech to będzie nasze wspólne uwielbianie Pana Boga.
  3. Dziękuję Państwu Wiolecie, Marcinowi i Dawidowi Pacholec pochodzącym z naszej Parafii, a obecnie mieszkającym w Irlandii za złożenie ofiary na Kościół oraz za ofiarę na Kościół złożoną przez Państwa Ewelinę i Marcina Brzeskich z Cempkowa. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznik „Miłujcie się”.
  5. Urząd Gminy w Naruszewie i Pani Wójt zapraszają 24 sierpnia do Kryska na organizowany corocznie Festyn Rodzinny. W ramach Festynu moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych m.in. : czekoladowe animacje dla dzieci, ogródek gastronomiczny, przejażdżki bryczką i kucykiem, plac zabaw, zawody w dojeniu sztucznej krowy, ujeżdżanie sztucznego byka itp. Zgłoszenia chętnych do udziału w konkurencjach w Urzędzie Gminy w Naruszewie oraz w dniu Festynu w godz. 15-16.
  6. Wszystkim miłym Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii i Parafianom, którzy mogą cieszyć się urlopami życzę miłego, spokojnego i bezpiecznego odpoczynku. Jednocześnie przypominam, że od Boga nie ma wakacji i każdy jest zobowiązany, wszędzie gdzie przebywa, uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii.