Ogłoszenia parafialne – 18.10.2020r.

Ogłoszenia – XXIX Niedziela zwykła – 18.10.2020r.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć Mariusz Bieżuński kawaler z par. Nowe Miasto i Monika Piekarzewska panna z par. tut. Zapowiedź III.
  2. Dzisiaj w trzecią niedzielę października, jak każdego roku, modlimy się szczególnie za misje i misjonarzy. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na cele misyjne.
  3. W czwartek, 22 października, zapraszam na nasze comiesięczne modlitwy za wszystkich chorych. WYJĄTKOWO w tym miesiącu, z racji na październik, miesiąc różańcowy, odmówimy różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 17.00. W trakcie nabożeństwa chętni będą mogli przyjąć oleje św. Charbela i Komunię św.
  4. W następną niedzielę wypominki będą odczytywane na początku każdej Mszy św. Eucharystia będzie sprawowana w intencji wszystkich zmarłych wspominanych przed daną Mszą św.
  5. Pamiętajmy, że w tym tygodniu, z soboty na niedzielę, przestawiamy zegary na czas zimowy.
  6. Zapraszam wszystkich do udziału w modlitwie różańcowej każdego dnia o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00. Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć w modlitwie różańcowej w Kościele zachęcam do odmawiania różańca w gronie rodzinnym w domu.
  7. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony naszym bliskim zmarłym. Zachęcam do zgłaszania wypominek – całorocznej modlitwy za zmarłych.
  8. Dziękuję Państwu Iwonie i Tomaszowi Kuśmierczak z Jeżewa, Państwu Bogumile i Marcinowi Kurzawa z Wróblewa oraz dwom anonimowym darczyńcom za ofiary złożone na prace remontowe podejmowane w Parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Dziękuję niedzielnym oraz wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  10. Dziękuję Państwu Katarzynie i Patrykowi Zakrzewskim z Radzymina za ofiarowanie płynów dezynfekcyjnych do naszego Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  11. W dniu wczorajszym zamontowaliśmy w naszym kościele okładziny na balaskach, wszystkich klęcznikach i przy konfesjonałach. Dziękuję Panu Bartłomiejowi Wiśniewskiemu z Bogusławic za wykonanie tego dzieła. Serdeczne Bóg zapłać.
  12. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Informację na temat sprawowanych tego dnia nabożeństw podam za tydzień ponieważ sytuacja epidemiologiczna jest dynamiczna i trudno przewidzieć co będzie za dwa tygodnie.
  13. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznik „Miłujcie się” oraz List Parafialny.