Ogłoszenia parafialne – 19.01.2020r.

Ogłoszenia – II Niedziela zwykła – 19.01.2020r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele II Niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Po Mszy św. o godz. 10.00, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii św., odnowienia przyrzeczeń chrztu św. i dla ich rodziców.
  2. We wtorek i środę (21 i 22 stycznia) dzień babci i dziadka. Pamiętajmy w modlitwach o naszych babciach i dziadkach wypraszając żywym potrzebnych sił, a zmarłym łaskę nieba.
  3. W środę, 22 stycznia na godz. 17.00, zapraszam do wspólnej modlitwy (najpierw na Mszę św. celem przyjęcia komunii św., a potem na nabożeństwo) wszystkich chorych oraz tych, którzy o łaski zdrowia dla swoich bliskich pragną się modlić. Choroba dotyka wielu naszych Parafian dlatego chciałbym byśmy, raz w miesiącu, spotykali się na modlitwie wypraszając u Pana Boga łaskę zdrowia ciała i duszy. Nasze modlitwy będziemy zanosić za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w 100 rocznicę jego urodzin i św. Charbela, który wyprosił przed Tronem Boga łaskę uzdrowienia dla wielu tysięcy chorych.
  4. W imieniu dziecięcych Kolędników Misyjnych dziękuję za bardzo miłe ich przyjęcie, w dniu wczorajszym, przez mieszkańców Radzyminka i Cholew. Odpowiadając na prośby mieszkańców Jeżewa dzieci udadzą się tam w najbliższą sobotę (25 stycznia).
  5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca zatem Msza św. o godz. 10.00 ze szczególnym udziałem dzieci.
  6. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, miesięcznik „Miłujcie się” oraz List Parafialny.
  7. Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

Poniedziałek             20.01.20r. Wichorowo od godz. 9.00 od Bartkowskich do Koper

Wtorek                      21.01.20r. Wroninko od godz. 9.00 od Zmysłowskich do Salak

Wróblewo i Beszyno od godz. 13.00 od Pierścińscy do Raczkowscy

Czwartek                   23.01.20r. Woźniki i Pruszyn od godz. 9.00 od Trzaskowskich do Osińskich

Piątek                         24.01.20r. Woźniki od godz. 9.00 od Szcześniak do Lubelskich

Sobota                        25.01.20r. Radzymin od godz. 9.00 od Grenadier do Podlaskich

Poniedziałek              27.01.20r. Radzymin od godz. 9.00 od Liberacka do Szcześniak

Pojazdy proszę na 10min przed rozpoczęciem kolędy.