Ogłoszenia parafialne – 19.11.2023r.

Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 19.11.2023r. 

  1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Kamil Krakowiak kawaler z par w Puławach i Angelika Golubska panna z par. tut. zapowiedź III.
  2. W dniu dzisiejszym, po Mszy św. o godz. 10.00, spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i dla ich rodziców. Rozwiązanie konkursu dla dzieci uczestniczących w październiku w różańcu i wręczenie nagród również dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00.
  3. W środę, 22 listopada, wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Panu Organiście naszej Parafii oraz Zespołach Muzycznych.
  4. Także w środę, 22 listopada, na Mszy św. o godz. 17.00 modlitwa w intencji chorych za wstawiennictwem św. Szarbela.
  5. Następna niedziela jest już ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Będziemy przeżywali Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  6. Już za dwa tygodnie rozpoczynamy w Kościele adwent – czas przygotowania do Bożego Narodzenia.
  7. Dziękuję Pani Małgorzacie Kacperskiej z Jeżewa za ofiarę złożoną na Kościół oraz Państwu Danieli i Romanowi Rólka z Bogusławic, którzy przy okazji obchodzonego Jubileuszu Małżeńskiego również złożyli ofiarę na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „List Parafialny”.