Ogłoszenia parafialne – 20.11.2022r.

Ogłoszenia – Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 20.11.2022r.

 1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Damian Grudny i Lesia Hetman obydwoje stanu wolnego i z par. tut. zapowiedź II.
 2. Przeżywamy dziś w Kościele ostatnią niedzielę roku liturgicznego i zarazem Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczone są na rzecz Kościoła prześladowanego.
 3. Także dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i dla ich rodziców zaś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 4. We wtorek, 22 listopada, wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Panu Organiście naszej Parafii oraz Zespołach Muzycznych.
 5. Także we wtorek, 22 listopada, na Mszy św. o godz. 17.00 modlitwa w intencji chorych za wstawiennictwem św. Szarbela.
 6. Za tydzień, ostatnia niedziela miesiąca zatem Msza św. o godz. 10.00 z oprawą liturgiczną dzieci. Jest to też 27 dzień listopada i kolejna miesiącznica peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej parafii. O godz. 20.30 Apel Jasnogórski.
 7. Za tydzień, pierwszą niedzielą adwentu, rozpoczynamy nowy rok liturgiczny pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Rekolekcje adwentowe w naszej Parafii tradycyjnie, przed drugą niedzielą adwentu 02-04 grudnia 2022r. Naszemu przygotowaniu do świąt będzie przewodniczył Ks. dr Marcin Sadowski, Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Płockiej oraz Dyrektor Instytutu Muzyki Kościelnej w Płocku i Profesor WSD w Płocku. Program rekolekcji podam w następną niedzielę.
 8. Na zakończenie rekolekcji, w niedzielę 04 grudnia o godz. 11.00, zapraszam na II radzymiński koncert organowy . Wykonawcami koncertu będą Maria i Karol Hilla zaś prowadzącym ks. Marcin Sadowski. Bardzo dziękuję Pani Wójt Gminy Naruszewo Beacie Pierścińskiej za wsparcie finansowe dzięki któremu to przedsięwzięcie będzie mogło dojść do skutku. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronach internetowych Parafii.
 9. Dziękuję Pani Marii Gołębiowskiej z Jeżewa oraz Państwu Grażynie i Tadeuszowi Ciuk z Jeżewa za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
 10. Dziękuję Panu Piotrowi Mielczarek z Jeżewa za poświęcony czas i pomoc w wywozie śmieci z cmentarza. Serdeczne Bóg zapłać.
 11. W minionym tygodniu zakończyliśmy prace nad odnowieniem trzech ostatnich okien naszego Kościoła. Zostały wymienione pęknięte szyby, wyczyszczone, wypiaskowane i pomalowane ramy. Dziękuję Panu Józefowi Rajewskiemu z Bogusławic za wykonanie tych prac. Serdeczne Bóg zapłać.
 12. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „List Parafialny”.