Ogłoszenia parafialne – 21.06.2020r.

Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 21.06.2020r.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Daniel Sławomir Karwowski kawaler z par. tut. i Ewelina Waśko panna z par. Krysk zapowiedź III; Kamil Pietrzak kawaler i Agnieszka Zawadzka panna oboje z par. Gralewo zapowiedź I; Mateusz Walczak kawaler z par. tut. i Justyna Woźniak panna z par. Królewo zapowiedź I; Adrian Wronka kawaler i Monika Sekuła panna oboje z par. tut. zapowiedź I.
  2. W poniedziałek, 22 czerwca, na godz. 18.00, zapraszam na nasze comiesięczne modlitwy za wszystkich chorych (Mszę św., a następnie nabożeństwo). Odmówimy modlitwę różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem wzywając wstawiennictwa Matki Bożej i św. Jana Pawła II w 100 rocznicę jego urodzin. Z racji na miesiąc czerwiec po różańcu litania do Serca Jezusowego. W trakcie Mszy św. odmówimy modlitwę za wstawiennictwem św. Charbela i chętni będą mogli przyjąć jego oleje.
  3. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych Ojcach wypraszając żywym sił do wypełniania ich obowiązków, a dla zmarłych prosząc o życie wieczne.
  4. W piątek, 26 czerwca, dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Zapraszam na Mszę św., wyjątkowo, o godz. 17.00 (z racji na to, że poszczególne klasy odbierają świadectwa w różnym czasie) by podziękować Panu Bogu za miniony rok edukacyjny. Jednocześnie życzę uczniom i pedagogom spokojnego i bezpiecznego wypoczynku przypominając, że od Pana Boga nie ma odpoczynku i nadal obowiązuje przykazanie uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii wszędzie tam gdzie będziemy wypoczywali.
  5. W sobotę, 27 czerwca, kolejna „miesięcznica” peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej Parafii. Zapraszam na Apel Jasnogórski o godz. 20.30.
  6. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Za tydzień, 29 czerwca (poniedziałek), odpust ku czci patronów naszej Parafii – św. Apostołów Piotra i Pawła. Już dziś zapraszam na Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Po uroczystej sumie o godz. 12.00 procesja wokół naszej świątyni. Tego dnia dodatkowa Msza św. o godz. 18.00 dla osób pracujących.
  8. Dziękuję wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznik „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.