Ogłoszenia parafialne – 21.07.2019r.

Ogłoszenia – XVI Niedziela zwykła – 21.07.2019r.

  1. Za tydzień w niedzielę, w związku z obchodzonym w czwartek wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców, po każdej Mszy św. poświęcę pojazdy. Będziemy się modlić za podróżujących. Zapraszam wszystkich zmotoryzowanych. Podczas poświęcenia, tradycyjnie, będą zbierane ofiary przeznaczone na pojazdy dla misjonarzy.
  2. W sobotę, 27 lipca, na godz. 20.30 zapraszam na Apel Jasnogórski, na kolejną miesięcznicę peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej Parafii.
  3. Za tydzień, w niedzielę, suma z godz. 12.00 zostanie odprawiona o godz. 11.15 w związku z odpustem św. Anny w Parafii Krysk.
  4. Wszystkim miłym gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii i parafianom, którzy mogą cieszyć się urlopami życzę miłego, spokojnego i bezpiecznego odpoczynku. Jednocześnie przypominam, że od Boga nie ma wakacji i każdy jest zobowiązany, wszędzie gdzie przebywa, uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii.
  5. Zachęcam do zapisywania się na pieszą płocka pielgrzymkę do Częstochowy. Mam już karty zgłoszeniowe. Gdyby ktoś nie mógł udać się pieszo może zapisać się na pielgrzymkę duchową.
  6. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznik „Miłujcie się”.
  7. Dziękuję anonimowemu darczyńcy z minionej niedzieli za złożoną na tacę ofiarę na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zwracam się z gorącym apelem do wszystkich Parafian o modlitwę w intecji poprzedniego proboszcza naszej Parafii, ks. Zdzisława Kupiszewskiego, zmagającego się z poważnym nawrotem choroby, z którą walczy już od kilku lat. Polećmy Go Matce Kapłanów: Zdrowaś Maryjo…, Pod Twoją Obronę…, Uzdrowienie chorych…