Ogłoszenia parafialne – 22.03.2020r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu 22.03.2020r. 

  1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Łukasz Lewandowski kawaler z par. Kroczewo i Żaneta Sałacińska panna z par. tut., Hubert Napiórkowski kawaler z par. św. Michała Arch. w Płońsku i Olga Wiśniewska panna z par tut., Ivan Berehovets kawaler i Magda Zarzycka panna oboje z par. tut., Przemysław Kuskowski kawaler z par. Nowe Miasto i Ewelina Anita Skopczyńska panna z par. tut.
  2. Przeżywamy wyjątkowo trudny okres wielkiego postu. Być może odczuwamy wewnętrzny niepokój, który każe nam stawiać mnóstwo pytań. Nigdy nie traćmy ufności w obecność i opiekę Pana Boga nad nami. Pamiętajmy, że po trzech dniach Jezus Chrystus opuścił ciemności grobu. Stosujmy się do zaleceń rządzących oraz pasterzy Kościoła. Zawierzajmy nas i nasze rodziny Bożemu Miłosierdziu. Czyńmy to przez wstawiennictwo najlepszej Matki – Maryi obecnej w naszej Parafii w wizerunku Matki Bożej Śnieżnej.
  3. W dniu dzisiejszym, 22 marca, o godz. 17.00, w naszej świątyni modlitwa za wszystkich chorych. Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odśpiewam suplikacje, a następnie wyjdę przed Kościół i udam się w cztery strony naszej Parafii by udzielić błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. Proszę by w tym czasie, osoby będące w domu, odmówiły różaniec i połączyły się duchowo we wspólnej modlitwie.
  4. W najbliższą środę, 25 marca, uroczystość Zwiastowania Pańskiego i dzień świętości życia. Pamiętajmy w naszej modlitwie o dzieciach nienarodzonych. W naszej świątyni odprawię Msze św. o godz. 17.30 (za Parafian) i o godz. 18.00.
  5. W piątek, 27 marca, Apel Jasnogórski o godz. 20.30, kolejna rocznica peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej Parafii.
  6. W niedzielę, 29marca, przestawiamy zegarki na “czas letni”.
  7. Trwajmy w naszej wielkopostnej pracy nad sobą. Drogę Krzyżową w świątyni poprowadzę w piątek o godz. 16.00 zaś Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  8. Dziękuję mieszkańcom Radzymina, Jeżewa oraz osobom prywatnym i rodzinom za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Dziękuję wszystkim osobom, które te ofiary zbierały. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Są jeszcze baranki wielkanocne w cenie 5zł. Dochód z tej akcji Caritas przeznaczony jest na rzecz potrzebujących. Jest to nasza wielkopostna jałmużna.