Ogłoszenia parafialne – 22.05.2022r.

Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocy – 22.05.2022r. 

  1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Michał Kiełbasa i Karolina Rosińska; Artur Sadłowski i Małgorzata Kacperska; Tomasz Robert Szkutnik i Amanda Cuber; Kamil Gilewski i Maria Magdalena Cieślak.
  2. W dniu dzisiejszym, 22 maja, na Mszy św. o godz. 10.00, modlitwa w intencji wszystkich chorych. Nasze modlitwy będziemy zanosić za wstawiennictwem św. Charbela.
  3. W czwartek, 26 maja, Dzień Matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych mamach wypraszając im potrzebnych łask do codziennego życia zaś dla zmarłych prośmy o życie wieczne.
  4. W piątek, 27 maja o godz. 20.30, kolejny Apel Jasnogórski, kolejna miesięcznica po peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej Parafii.
  5. Za tydzień, 29 maja, ostatnia niedziela miesiąca zatem Msza św. o godz. 10.00 ze szczególnym udziałem dzieci.
  6. Zapraszam na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00. Zachęcam do śpiewania litanii do Matki Bożej w domach i przy przydrożnych figurkach.
  7. Dziękuję Państwu Marii i Jackowi Zaborowskim oraz Pani Danucie Łątkiewicz z Cholew, którzy przy okazji poświęcenia nowej figurki Jezusa Chrystusa Ukrzyżowanego, złożyli ofiarę na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Wraz z ks. Markiem Wilczewskim, proboszczem z Baboszewa organizujemy, 29 maja, Festyn Rodzinny. Będą gry i zabawy dla dzieci i dorosłych oraz grochówka, grill i zespół muzyczny. Odbędzie się on na stadionie w Baboszewie. Początek o godz. 13.00. Zapraszam do wzięcia udziału w naszej zabawie.
  9. Za trzy tygodnie, 16 czerwca, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Proszę by, tradycyjnie, poszczególne ołtarze przygotowali mieszkańcy Cholew, Jeżewa, Radzymina i Druhowie Strażacy.
  10. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznik „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.