Ogłoszenia parafialne – 22.09.2019r.

Ogłoszenia – XXV Niedziela zwykła – 22.09.2019r.

  1. W dniu dzisiejszym suma o godz. 11.15 ponieważ w Naruszewie jest odpust św. Tekli.
  2. W czwartek, ostatni miesiąca, na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie lektorów oraz tych, którzy do tej grupy chcieliby należeć.
  3. W piątek, 27 września, zapraszam na godz. 20.30 na Apel Jasnogórski w czwartą rocznicę peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej Parafii. Dzieci i młodzież z naszej Parafii pod opieką p. Katechetki Katarzyny Żochowskiej przygotowały specjalny program słowno-muzyczny.
  4. W sobotę wyjazd spod naszego Kościoła o godz. 4.00 na pielgrzymkę do Wadowic i Łagiewnik. Osoby zapisane bardzo proszę o wpłatę całej kwoty za wyjazd.
  5. Za tydzień, w niedzielę, uroczystość św. Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela. Zarazem jest to ostatnia niedziela miesiąca zatem Msza św. o godz. 10.00 ze szczególnym udziałem dzieci.
  6. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, List Parafialny oraz w zakrystii możemy nabyć, w cenie 25zł, „Kalendarz Rolnika”.
  7. Sołtys Radzymina, Pani Justyna Zawadzka, zaprasza i bardzo prosi o przybycie, dnia 25 września o godz. 18.00 do świetlicy, na zebranie sołectwa Radzymin i Radzyminek w sprawie rozdysponowania funduszu sołeckiego.
  8. Dziękuję Państwu Izabeli i Łukaszowi Paładiczuk ze Stachowa za kwiaty ofiarowane do naszej świątyni oraz Państwu Teresie i Wacławowi Więckowskim ze Skrzynek, którzy w związku z obchodzonym jubileuszem małżeństwa ofiarowali kwiaty i złożyli ofiarę na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Skontaktowałem się z kamieniarzem – Panem Pawłem Mielczarkiem ze Stachowa. Ustaliliśmy kwestie dotyczące pomnika na grobie ks. Zdzisława Kupiszewskiego i niebawem rozpoczną się prace. Dziękuję Państwu Andrzejowi i Krystynie Krysińskim z Radzymina oraz Państwu Małgorzacie i Adamowi Zaporskim również z Radzymina za ofiarę złożoną na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.