Ogłoszenia parafialne – 23.10.2022r.

Ogłoszenia – XXX Niedziela zwykła – 23.10.2022r.

  1. Dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji misji. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na potrzeby misji i misjonarzy.
  2. W czwartek, 27.10 – kolejna miesiącznica peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej parafii. Wyjątkowo w tym miesiącu zapraszam na Apel Jasnogórski już o godz. 20.00. Nabożeństwo zostanie poprowadzone przez Zespół Muzyczny z naszej Parafii pod przewodnictwem Pani Justyny Zawadzkiej wraz z ks. Marcinem Niesłuchowskim.
  3. W następną niedzielę wypominki będą odczytywane na początku każdej Mszy św. Eucharystia będzie sprawowana w intencji wszystkich zmarłych wspominanych przed daną Mszą św.
  4. Za tydzień przestawiamy zegary na czas zimowy. Jest to ostatnia niedziela miesiąca zatem Msza św. o godz. 10.00 z oprawą liturgiczną dzieci.
  5. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, w tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
  6. Dziękuję Państwu Wicie i Konradowi Kozakiewicz z Michałowa oraz Państwu Małgorzacie i Dariuszowi Stefanowskim z Modlina za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Zachęcam do zgłaszania wypominek – całorocznej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Można też zgłaszać zmarłych na wypominki jednorazowe, za których będziemy się modlili w dzień Wszystkich Świętych o godz. 17.00 na cmentarzu oraz w dzień zaduszny na Zaduszkach Radzymińskich o godz. 17.30.
  8. Na naszym cmentarzu został wyremontowany pomnik Powstańców. W imieniu osób odpowiedzialnych za tę pracę zwracam się z prośbą by wszyscy, którzy będą chcieli położyć na nim znicze nie kładli ich na pomniku tylko wokół grobu ponieważ materiał, z którego jest wykonany może ulec zniszczeniu pod wpływem wosku. Dziękuję za zrozumienie tej sprawy.
  9. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz „List Parafialny”.
  10. W piątek, 28 października, swój dzień patronalny będzie obchodził nasz Pan Organista Tadeusz Olszewski. Dziękujemy mu za jego trud i zaangażowanie w ubogacanie naszej liturgii poprzez grę i śpiew. Zapewniając o pamięci modlitewnej życzymy Bożego błogosławieństwa w pracy na rzecz naszej parafii jaki i w życiu osobistym i rodzinnym.