Ogłoszenia parafialne – 24.01.2021r.

Ogłoszenia – III Niedziela zwykła – 24.01.2021r. 

  1. W dniu dzisiejszym przeżywamy, ustanowioną przez papieża Franciszka, II Niedzielę Słowa Bożego. Jednocześnie modlimy się za mieszkańców Chorwacji, których nawiedziło trzęsienie ziemi. Ofiary składane do puszek są przeznaczone na pomoc dla nich.
  2. W środę, 27 stycznia na godz. 20.30, zapraszam na Apel Jasnogórski w kolejną rocznicę peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej Parafii.
  3. W imieniu dziecięcych Kolędników Misyjnych, po raz kolejny, gorąco przepraszam, że w dniu wczorajszym została odwołana wizyta u mieszkańców Jeżewa. Tym razem przeszkodził deszcz. Do trzech razy sztuka więc – jeżeli pogoda pozwoli to udaliby się do Jeżewa w najbliższą sobotę (30 stycznia).
  4. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz List Parafialny.
  5. W minionym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej, odeszła do wieczności Honorata Klimczak. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…