Ogłoszenia parafialne – 24.05.2020r.

Ogłoszenia – Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 24.05.2020r. 

  1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Paweł Wodzyński kawaler z parafii Koziczynek i Żaneta Ewa Zielińska panna z parafii tut. zapowiedź I.
  2. Przeżywamy dziś w Kościele Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  3. W najbliższy wtorek, 26 maja, dzień matki. Pamiętajmy o złożeniu życzeń naszym żyjącym mamom dziękując za trud wychowania, a dla zmarłych wypraszajmy łaski życia wiecznego.
  4. W środę, 27 maja, kolejna „miesięcznica” peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej Parafii. Zapraszam na Apel Jasnogórski o godz. 20.30.
  5. Następna niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Pomału kończymy okres wielkanocny. W naszej Parafii będziemy gościli ks. Marka Wilczewskiego. Będzie on posługiwał w konfesjonale. Zachęcam do spowiedzi i wypełnienia obowiązku wielkanocnego przyjęcia komunii świętej.
  6. Jeszcze w tym tygodniu zapraszam na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zachęcam do śpiewania litanii do Matki Bożej w domach i przy przydrożnych figurkach.
  7. W minionym tygodniu, 21 maja (czwartek), modliliśmy się za wszystkich pracujących na roli. Dziękuję Panom Stanisławowi Kacperskiemu, Piotrowi Kacperskiemu i Łukaszowi Paładiczuk za pomoc w przygotowaniu ołtarza przy Kościele. Dziękuję wszystkim przybyłym za obecność i modlitwę. Dziękuję rodzinie Pana Piotra Kacperskiego z Jeżewa i rodzinie Państwa Zaborowskich z Cholew, którzy przy tej okazji złożyli ofiarę. Dziękuję wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli ofiarę na Kościół na konto parafialne (również z innych parafii), do puszek przy wyjściu ze Świątyni i na tacę. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Dziękuję Państwu Izabeli i Łukaszowi Paładiczuk ze Stachowa za przygotowanie dekoracji w naszej świątyni z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznika „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.