Ogłoszenia parafialne – 24.11.2019r.

Ogłoszenia – XXXIV Niedziela zwykła – 24.11.2019r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele ostatnią niedzielę roku liturgicznego i zarazem Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Msza św. o godz. 10.00 z oprawą liturgiczną dzieci.
  2. W środę, 27.11 – kolejna miesiącznica peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej parafii. Zapraszam o godz. 20.30 na Apel Jasnogórski.
  3. W czwartek zapraszam na spotkanie lektorów.
  4. W sobotę o godz. 10.00 zapraszam na plebanię na spotkanie Radę Parafialną i Duszpasterską Parafii.
  5. Za tydzień rozpoczynamy, pierwszą niedzielą adwentu, nowy rok liturgiczny pod hasłem „Wielka tajemnica wiary”. Będziemy się zastanawiać nad rolą i znaczeniem Eucharystii w życiu człowieka. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Rekolekcje adwentowe w naszej Parafii tradycyjnie, przed drugą niedzielą adwentu 06-08 grudnia 2019r. Naszemu przygotowaniu do świąt będzie przewodniczył Ks. dr hab. Tomasz Białobrzeski pracownik sądu biskupiego Kurii Diecezjalnej Płockiej i wykładowca UKSW w Warszawie. Program rekolekcji podam w następną niedzielę.
  6. Dziękuję Państwu Ewie i Cazariuszowi Iwandowskim z Woźnik za ofiarę złożoną na pomnik na grób ks. Zdzisława Kupiszewskiego . Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Dziękuję Państwu Renacie i Pawłowi Dolińskim z Bogusławic za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz List Parafialny.