Ogłoszenia Parafialne – 26.01.2020r.

Ogłoszenia – III Niedziela zwykła – 26.01.2020r.

1. Przeżywamy dziś ostatnią niedzielę miesiąca zatem Msza św. o godz. 10.00 ze szczególnym udziałem dzieci.
  2. Jutro 27 dzień stycznia. Zapraszam na godz. 20.30 na Apel Jasnogórski w rocznicę peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej Parafii.
  3. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca, o godz. 10.00 modlitwa różańcowa prowadzona, w tym miesiącu, przez różę Matki Bożej Fatimskiej (Cempkowo i Radzymin) – część II różańca św. z prośbą o jedność w naszej Parafii i Ojczyźnie.
  4. Za tydzień, w niedzielę 02 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. Modlić się będziemy szczególnie w intencji zakonów kontemplacyjnych. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na rzecz ich funkcjonowania.
  5. W imieniu dziecięcych Kolędników Misyjnych dziękuję za bardzo miłe ich przyjęcie, w dniu wczorajszym, przez mieszkańców Jeżewa oraz wcześniej przez mieszkańców Radzymin, Radzyminka i Cholew. Bardzo dziękuję Paniom: Katarzynie Żochowskiej i Agnieszce Szuwara-Podlaskiej za przygotowanie dzieci, opiekę nad nimi, nade wszystko za poświęcenie, przez wiele dni, swojego wolnego czasu by całe przedsięwzięcie się odbyło. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Dnia 07 marca (sobota) parafia organizuje wyjazd do Czerwińska na przedstawienie Męki Pańskiej. Koszt przedstawienia to 25 zł. Rezerwacja została dokonana na 50 osób. Zapraszam do zapisywania się.
  7. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, miesięcznik „Miłujcie się” oraz List Parafialny.
  8. Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

Poniedziałek          27.01.20r. Radzymin od godz. 9.00  od Liberacka do Szcześniak

Wtorek                      28.01.20r. Radzymin od godz. 9.00 od Góreccy  do Tabaka

Środa                        29.01.20r. Wróblewo (lewa i prawa strona) od godz. 9.00 od Szostak do Słupeccy

nast. od Drewnowska do Walczak

Czwartek                  30.01.20r. Radzymin od godz. 9.00 od Zielińscy do Nurzyńscy

Piątek                       31.01.20r. Radzymin od godz. 9.00 od Paładiczuk do Rutkowscy

Sobota                       01.02.20r. Wronino od godz. 9.00 od Szymańscy do Sabalscy

Radzymin od godz. 13.00 od Białkowscy do Krupińscy

Sobota                      08.02.20r. Zgłoszone Osoby i Rodziny od godz. 9.00

Pojazdy proszę na 10min przed rozpoczęciem kolędy.