Ogłoszenia parafialne – 26.05.2019r.

Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocy – 26.05.2019r. 

  1. W dniu dzisiejszym przeżywamy ostatnią niedzielę miesiąca zatem Msza św. o godz. 10.00 ze szczególnym udziałem dzieci. Jest to też dzień matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych mamach wypraszając im potrzebnych łask do codziennego życia zaś dla zmarłych prośmy o życie wieczne. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczone są na budowę świątyni Opatrzności Bożej.
  2. Jutro, 27 maja, kolejna „miesięcznica” peregrynacji obrazu Matki Bożej w naszej Parafii. Zapraszam na Apel Jasnogórski o godz. 20.30.
  3. Najbliższa sobota to pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 Msza św. następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone o godz. 10.00 różańcem odmówionym w tym miesiącu przez różę z Jeżewa – część I różańca św. w intencji dzieci z naszej parafii przystępujących do pierwszej komunii św. i do odnowienia przyrzeczeń chrztu św. W modlitwach, szczególnie tego dnia, polecajmy Bogu wszystkie dzieci bowiem 01 czerwca obchodzą one „Dzień Dziecka”.
  4. Za tydzień, w niedzielę, na Mszy św. o godz. 10.00 uroczystość Pierwszej Komunii św. zaś na Mszy św. o godz. 12.00 uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. Dzień wcześniej, w sobotę, o godz. 9.00 zapraszam dzieci, rodziców, chrzestnych, dziadków i wszystkich bliskich dzieci do spowiedzi. Z racji na uroczystości komunijne adoracja i procesja pierwszo – niedzielna będzie przełożona na drugą niedzielę czerwca (09 czerwca)
  5. Jeszcze do piątku zapraszam na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, a dziś po Mszy św. o godz. 12.00.
  6. Od soboty zapraszam na nabożeństwa czerwcowe. Będziemy je sprawowali w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00 zaś w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. (Wyjątkiem będzie najbliższa sobota! Z racji na pierwszo – sobotnie wystawienie Najświętszego Sakramentu litanię do Serca Jezusowego odmówimy po porannej Mszy św. o godz. 8.00).
  7. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznika „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.