Ogłoszenia parafialne 26.08

Ogłoszenia – XXI Niedziela Zwykła rok B – 26.08.2018r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele XXI NZ B. Na Mszy św. o godz. 12.00 dożynki parafialne złożymy Bogu nasze dziękczynienie za tegoroczne zbiory.
  2. Jutro w Kościele wspomnienie św. Moniki, we wtorek wspomnienie św. Augustyna, w środę wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. Jutro o 20.30 zapraszam na Apel Jasnogórski – kolejną miesięcznicę po nawiedzeniu Obrazu MB Częstochowskiej. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. Krzysztof Toczyski.
  4. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Jest to jednocześnie 79 rocznica wybuchu II wojny światowej. Zapraszam na modlitwę o godz. 10.00. Różaniec poprowadzi róża z Jeżewa – część I różańca św. w intencji dzieci i młodzieży rozpoczynających rok szkolny. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja. Zapraszam asystę i dziewczynki sypiące kwiatkami.
  5. Miesiąc sierpień to miesiąc trzeźwości i modlitwy w intencji wszystkich uzależnionych od alkoholu i ich rodzin. Zachęcam do podjęcia tego dzieła i wpisywania się do księgi trzeźwości wystawionej przy bocznym ołtarzu naszej świątyni.
  6. Zbliża się trzecia rocznica peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej w naszej parafii. Przypada ona 27 września. W związku z tym wydarzeniem zapraszam, w tym roku, na pielgrzymkę do Częstochowy. Już można się zapisywać. Wyjazd 29 września. Koszt 60zł.
  7. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i uroczystego przebiegu naszych dożynek parafialnych.BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Henryk Górski, Lucyna Witkowska, Piotr Sobiesiak, Ryszard Zawłocki. Wieczny odpoczynek…
  9. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii i parafianom, którzy mogą cieszyć się jeszcze urlopami życzę miłego odpoczynku.