Ogłoszenia parafialne – 28.04.2018r.

Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 28.04.2019r.

  1. Dzisiejszą niedzielą Miłosierdzia Bożego kończymy Oktawę Wielkanocy. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na potrzeby Caritas.
  2. Jutro na godz. 18.30 zapraszam do Kościoła dzieci przygotowujące się do przyjęcia I komunii św., a na godz. 19.00 dzieci przygotowujące do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych na próbę.
  3. W środę rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe, tradycyjnie, o godz. 20.00 przed figurą Matki Bożej. Zachęcam do śpiewania litanii do Matki Bożej w domach i przy przydrożnych figurkach. Bóg zapłać za ich przystrojenie.
  4. W piątek I piątek miesiąca i zarazem Uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszam na Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Na Mszy św. o godz. 8.00 modlić się będziemy szczególnie za Ojczyznę. Mszę tę uświetni poprzez oprawę muzyczną zespół „Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi”.
  5. W sobotę I sobota miesiąca. O godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna modlitwa do godz. 9.30. Następnie różaniec prowadzony, w tym miesiącu, przez różę z Wichorowa – część I różańca w intencji powierzenia naszej Parafii w opiekę Matki Bożej.
  6. Za tydzień I niedziela miesiąca zatem po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja wokół Kościoła. Zapraszam asystę i dziewczynki do sypania kwiatkami. Na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszam szczególnie rodziców i dzieci ochrzczone od 01 maja 2018r. do 30 kwietnia 2019r. Modlić się będziemy o potrzebne dla nich łaski w pierwszą rocznicę życia.
  7. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznika „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.